Poděkování kladenské posádce rychlé lékařské pomoci

Text je ponechán bez jazykové úpravy.

Přeji dobré ráno všem záchranářům!

Všechny vás zdravím a obracím se na vás s následující prosbou:

V pondělí 19. května asi v 9.00 u mne došlo k zástavě srdce. Moje žena zavolala na tel. 112 odkud dostávala rady k oživování. Po několika minutách přijela RZS a čtyři záchranáři (z toho jedna žena) mne resuscitovali a později převezli do nemocnice. Můj stav byl velmi vážný, ale díky jejich znalostem, zkušenostem, odbornosti se jim podařilo zákl. životní funkce obnovit a s lékaři na JIP v kladenské nemocnici můj život zachránit.

V minulém týdnu jsem byl propuštěn z nemocnice domů a hned jsem se snažil získat nějaký kontakt na lidi, kteří mne vrátili do života. Na tel. 155 mi bylo řečeno, že jména nelze sdělovat, že je možné poděkovat např. mailem, což tím činím, ale neumím mailem poslat ani kytku ani láhev a proto znovu prosím, abyste mi jejich jména poslali a já jsem jim mohl přijít poděkovat osobně, protože některé věci prostě není možné vyřídit jinak.

Zatím jim, prosím, předejte veliké poděkování ode mne, mé ženy i mých dětí. Nevím, jakým způsobem se děkuje za záchranu života. Všechna slova jsou nesmírně slabá, povrchní, vlažná, ale uvnitř citím vděk, který bych jim chtěl vyjádřit a podělit se s nimi o sdílení zázraku, k němuž tehdy došlo.