Poděkování ze dne 8.4.2021

Vážený pane řediteli a vážený pane primáři.

Dne 6.4.2021, cca 17:30 +/-, výjezd posádky ZZS Hostivice do Jinočan, zdravotnický záchranář Klára, řidič Jiří. Příjmení neznám.

Vážení pánové,

musím vám sdělit následující: posádka ZZS diagnostikovala mé mamince, Mgr. Věře Kubíkové, počínající AIM. Neměli to po celou dobu vůbec snadné. Maminka je lehce neposlušná a hlavně špatně snáší bolest a situace, kdy jí není dobře, což jí ve výsledku fyzicky přitíží. Jinak je psychicky v pořádku. Tyto chvíle oba skutečně bravurně zvládali.

Došlo k zástavě oběhu, KPR a defibrilaci. Od té doby bojovala maminka s oběma bohužel fyzicky.

Oba členové posádky byli nesmírně trpěliví, empatičtí k mamince i k rodině a pečliví. Nepřeháním, byl to koncert profesionálů. 

Děkuji jim za vše, co ze sebe vydali a za pomoc.

Přijel ještě lékař a zdravotnický záchranář, jejichž jména jsem nepostřehla. Oba byli velmi lidští, citliví a projevili velkou dávku pochopení, za což jim patří moje velké poděkování.

Maminku dovezli na katetrizační sál, vše běželo jako na drátkách, bez jakékoli prodlevy. 

Pane řediteli a pane primáři, jezdí u vás lidé, kteří dávají pacientům a jejich rodinám víc, než by museli. Navíc v nekomfortních podmínkách. Musela jsem vám to napsat, ačkoli to jistě sami dobře víte, neboť pochval není nikdy dost.

Děkuji vám za ně a děkuji jim.

S úctou a přáním všeho nejlepšího po všech stránkách, 

Lucie