Poděkování

Poděkování ze dne 4.5.2021

Vážený pane řediteli, 

dovolte, abych tímto  poděkoval posádce vozu č. 612, která zasahovala dne 3.5. 2021 ve večerních hodinách u mé manželky v Říčanech.

Veškeré konání záchranářů bylo velmi profesionální a lidské. Po infuzi a lécích, které jí dali záchranáři, se jí ulevilo, tak, aby mohla absolvovat převoz do krčské nemocnice.

Stejně tak bych chtěl poděkovat i paní operátorce  se kterou jsem mluvil při voláni na záchrannou službu.

Veliké díky za pomoc a péči, které se mé manželce dostalo.

S přáním hezkého dne

Filip

Poděkování ze dne 28.4.2021

Dobrý den,

dne 20.4. 2021 v 10.20h. jsme telefonovali na tísňovou linku 155, kde jsme požádali o příjezd RZS s asistencí policie u paní ve zhoršeném psychickém stavu na adresu Komenského 35, Šestajovice. (Prosíme adresáty o doručení poděkování konkrétním  pracovníkům a zprávu nám o tom, zda se doručení podařilo. Děkujeme)

Chceme velmi ocenit přístup a profesionalitu záchranářů a policistů, kteří na místo dorazili a s námi, rodinou a následně klientkou jednali. Děkujeme Vám za způsob, jakým pracujete. Vážíme si především citlivosti, ohleduplnosti, zájmu a celkově profesionálního a respektujícího přístupu, který jste projevili jak v přímé komunikaci tak smýšlením. 

Tímto přístupem totiž spoluvytváříte půdu pro to, aby se klientka/pacientka dlouhodobě neuzavřela pomoci a spolupráci s pomáhajícími profesionály a podporujete možnost zotavení a návratu do běžného života.

Děkujeme.

Za Komunitní tým Dolní Povltaví, Fokus Praha z.ú.

Poděkování ze dne 16.4.2021

Dobrý den,

Ráda bych Vám moc a moc poděkovala za záchranu naší dcerky dne 4.4.2021 v ranních hodinách ve Vlkančicích. Zejména posádce z Kostelce nad Černými lesy, která dorazila jako první.

Nevím, jak vyjádřit vděčnost, pokud přijímáte finanční dary, zašlete mi, prosím, číslo účtu.

Dcerka má zlomenou lebku, ale je v pořádku. Byla včas transportována do Motola díky Vám!

Přeji zejména Kostelecké posádce mnoho dalších šťastných konců a vděčných „klientů“.

S pozdravem,

Jana

Poděkování ze dne 8.4.2021

Vážený pane řediteli a vážený pane primáři.

Dne 6.4.2021, cca 17:30 +/-, výjezd posádky ZZS Hostivice do Jinočan, zdravotnický záchranář Klára, řidič Jiří. Příjmení neznám.

Vážení pánové,

musím vám sdělit následující: posádka ZZS diagnostikovala mé mamince, Mgr. Věře Kubíkové, počínající AIM. Neměli to po celou dobu vůbec snadné. Maminka je lehce neposlušná a hlavně špatně snáší bolest a situace, kdy jí není dobře, což jí ve výsledku fyzicky přitíží. Jinak je psychicky v pořádku. Tyto chvíle oba skutečně bravurně zvládali.

Došlo k zástavě oběhu, KPR a defibrilaci. Od té doby bojovala maminka s oběma bohužel fyzicky.

Oba členové posádky byli nesmírně trpěliví, empatičtí k mamince i k rodině a pečliví. Nepřeháním, byl to koncert profesionálů. 

Děkuji jim za vše, co ze sebe vydali a za pomoc.

Přijel ještě lékař a zdravotnický záchranář, jejichž jména jsem nepostřehla. Oba byli velmi lidští, citliví a projevili velkou dávku pochopení, za což jim patří moje velké poděkování.

Maminku dovezli na katetrizační sál, vše běželo jako na drátkách, bez jakékoli prodlevy. 

Pane řediteli a pane primáři, jezdí u vás lidé, kteří dávají pacientům a jejich rodinám víc, než by museli. Navíc v nekomfortních podmínkách. Musela jsem vám to napsat, ačkoli to jistě sami dobře víte, neboť pochval není nikdy dost.

Děkuji vám za ně a děkuji jim.

S úctou a přáním všeho nejlepšího po všech stránkách, 

Lucie