KARIÉRA V ZZS SK

LÉKAŘ

„Dobrá rada nade vše“

Vyjíždíte jen na vybrané případy. Jste tam, kde jsou nutné lékařské zásahy, které nemůže Váš kolega zdravotnický záchranář provést. Vaším přínosem není jen odborná rada, ale i Vaše zkušenosti z praxe. Jste podstatným článkem kvalitní zdravotní péče, kterou komplexně zajišťuje celý záchranářský tým.

ZÁCHRANÁŘ

„Být na správném místě, včas a vždy připraven“

Patříte k nejdůležitějším článkům záchranky, bez Vás se to neobejde. Na místě musíte umět lidem co nejrychleji pomoci. K dispozici máte moderní přístroje a špičkový tým. Vaše fyzická a psychická zdatnost pomáhá překonat ztížené a omezující podmínky na místě události. Zdolání několika pater v plné polní pro Vás není překážkou!

OPERÁTOR

„Hlas, který pomáhá“

Na tísňové lince řídíte všechno, od prvního zvednutí sluchátka, přes vyslání a navigování sanitek v terénu, až po předání pacienta v nemocnici. Zpravidla jste první v kontaktu s člověkem v tísni. Musíte umět po telefonu poznat, jak závažná situace na místě je, rozhodnout se, jakou posádku vyslat a v krizové situaci umět volajícího dostatečně uklidnit. K dispozici přitom nemáte žádné speciální přístroje, spoléháte se jen na svůj sluch, systém šikovně kladených otázek, vlastní úsudek a zkušenosti.

ŘIDIČ

„Každá minuta se počítá“

Jako řidič ZZS jste důležitým parťákem pro kolegy záchranáře a lékaře, které vždy dopravíte na místo události. Vaším cílem není jen zajistit spolehlivou, bezpečnou a rychlou cestu, ale i aktivní pomoc kolegům při zásahu. Povolání řidiče ZZS je nejen posláním, ale i koníčkem, který Vám přináší možnost přednostní jízdy. A můžete si při tom i zahoukat!

V případě dotazů či zájmu o nabízenou pozici se neváhejte obrátit na níže uvedený kontakt nebo využijte poptávkový formulář

Lucie Poláčková
Vedoucí zaměstnaneckého oddělení

Mob.: +420 605203815, e-mail: lucie.polackova@zachranka.cz

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Contact Form Kariéra

Osobní údaje uchazečů budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy a budou evidovány výhradně pro účely výběrového řízení. Po jeho uzavření budou skartovány.

NAHORU Call Now ButtonVOLEJ 800 888 155